ŠKODA Rapid vítězí v anketě Auto Trophy 2012

Jen několik týdnů po uvedení na německý trh vyhrála ŠKODA Rapid cenu Auto Trophy 2012, udělovanou časopisem AUTO ZEITUNG. Více než 110.000 čtenářů tohoto magazínu zvolilo model značky ŠKODA za vítěze v kategorii ‚Nejvýhodnější auto‘. Novinka ŠKODA Citigo

Auto Trophy 2012

ŠKODA Rapid přesvědčí nabídkou prostoru, výrazným designem, vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty, rozsáhlou bezpečnostní výbavou a efektivními motory. Tento model stanovil nová měřítka v segmentu kompaktních modelů jako prostorný, elegantní a současně dostupný automobil pro celou rodinu. ŠKODA Rapid svým zákazníkům nabízí chytrá řešení, nejmodernější techniku a vysokou hospodárnost.

Zlatý volant

Zisk Auto Trophy je už druhým velkým úspěchem pro vůz ŠKODA Rapid. V anketě „Zlatý volant“ časopisu Auto Bild a nedělníku Bild am Sonntag se krátce předtím umístil na třetím místě. Se svým nadčasovým designem, nejmodernější technikou a rozměry interiéru stanovil Rapid pro svou třídu nová měřítka.

Simply clever

„Velice nás těší, že čtenáři časopisu AUTO ZEITUNG vedle našeho nového kompaktního modelu Rapid ocenili i kvality našich modelů Citigo a Yeti. To nás utvrzuje ve správnosti naší produktové strategie nabízet našim zákazníkům automobily s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty, nadprůměrnou nabídkou místa pro cestující a zavazadla, v nejvyšší kvalitě a se ,simply clever‘ nápady,“ řekl předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland při předávání cen v düsseldorfském Meilenwerku. Vahland ocenil, že se prestižní cena Auto Trophy neuděluje na základě volby úzké skupiny expertů, ale řidičů s každodenními zkušenostmi.

Škoda Citigo a Yeti

AUTO ZEITUNG své čtenáře letos již po pětadvacáté vyzval, aby vyznamenali nejoblíbenější vozy prestižní cenou Auto Trophy. Při jubilejním ročníku této ankety se na nejvyšší příčce na stupních vítězů umístily i další dva vozy značky ŠKODA. Model Citigo se umístil na prvním místě v kategorii ‚importované městské vozy‘, kompaktní SUV Yeti zvítězil mezi ‚importovanými terénními vozy do 30.000 Euro‘.

Škoda Auto

Na stupních vítězů se ve svých kategoriích umístily také modely ŠKODA Superb, Roomster a Fabia mezi importovanými vozy v kategoriích ‚vyšší třída‘, ‚MPV‘ a ‚malé vozy‘. ŠKODA je tak jedním z velkých vítězů letošních Auto Trophy. Hlasy 110.825 čtenářů jsou dle vyjádření AUTO ZEITUNG novým rekordem v 25leté historii Auto Trophy a „bezpečnou bází pro vyznamenání nejoblíbenějších automobilů v Německu“.