Vánoční nabídka: ŠKODA Rapid s výbavou

ŠKODA Rapid je nyní nabízena s novými balíčky výbavy dodávanými bez navýšení cen. Pakety Extra PLUS zahrnují – od výbavového stupně Active až po Elegance – výbavu zdarma v hodnotě 43 200 až 61 100 Kč. S financováním ŠKODA Finance od ŠkoFINu pak zákazníci

ŠKODA Rapid

„Pro zájemce o nový model ŠKODA Rapid v České republice máme speciální vánoční dárek,“ říká Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Ke každému vozu ŠKODA Rapid nabízíme výbavové pakety Extra PLUS zdarma a další zvýhodnění při financování se ŠKODA Finance. Nový model tak je nyní ještě atraktivnější než dosud.“

Pakety Extra PLUS

Konkrétní složení i zákaznická výhoda paketů se liší v závislosti na výbavovém stupni.

Největší zvýhodnění, nebo-li výbava v hodnotě 61 100 Kč zdarma, čeká na zájemce o střední výbavu Ambition. V tomto případě se paket Extra PLUS skládá z předních mlhových světlometů, 15″ kol Carme z lehké slitiny, skel SunSet s vyšším stupněm tónování, rádia Swing, malého koženého paketu, multifunkčního volantu s ovládáním pro rádio, elektronické klimatizace Climatronic a signalizace vzdálenosti při parkování vzadu.

ŠKODA Rapid Active

Pro základní Rapid Active zahrnuje paket Extra PLUS výbavu v hodnotě 43 200 Kč. Nechybí klimatizace, přední mlhové světlomety, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, rádio Blues a 15″ ocelová kola s celoplošnými kryty Dakara.

V nejvyšší výbavě Elegance je Rapid bohatší o 16″ kola Dione z lehké slitiny, tempomat, signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu, stěrač zadního skla s ostřikovačem a cyklovačem, MD Mobile Device nterface , 4ramenný multifunkční kožený volant s ovládáním rádia a telefonu, přípravu pro telefon GSM s hlasovým ovládáním a Bluetooth, MAXI DOT a SunSet. Celková výhoda činí 49 500 Kč.

Seznam výhod modelu ŠKODA Rapid dále rozšiřuje nové financování ŠKODA Finance od ŠkoFINu. S ním mohou zájemci o novinku značky ŠKODA ušetřit dalších 20 000 Kč z ceny vozu. Objednávky na vozy Rapid s pakety Extra PLUS přijímají s okamžitou platností všichni obchodníci ŠKODA AUTO v České republice.