O víkendu se na výstavišti v Lysé nad Labem konala jedna z posledních motoristických akcí letošního roku. 17. výstava automobilů, motocyklů a příslušenství KOLA 2013 & TUNING SHOW společně s výstavou RYCHLÁ KOLA.

KOLA 2013

Letošní výstava KOLA 2013 & TUNING SHOW byla přeci jen v něčem nová. Pořadatelé rozšířili plochu o novou halu, ve které byly hlavně prodejci nových osobních vozů. Nás potěšilo, že na jednom stánku byla k vidění i nová ŠKODA Octavia Combi RS.

RYCHLÁ KOLA

V hlavní hale byla závodní auta včetně motocyklů. Návštěvníci zde mohli z blízkosti vidět soutěžní, okruhové, ale i formulové vozy, které kolem diváků na závodní trati jen proletí. Mimo závodních nákladních monster byly vidět i plochodrážní motocykly, které na venkovní ploše ukázaly, co umí v akci.