Nástěnný kalendář ŠKODAteam na rok 2015

Co se nezměnilo? Kalendář je opět největší z největších! Velikost A2+ tedy 630 x 480 mm, velikost vedle které závistí zbledne i kalendář Playboy nebo Pirelli 🙂 Velikost fotografií 580 x 400 mm! Tenhle kalendář skutečně nepřehlédnete a stane se dominantou

Kalendář ŠKODAteam 2015

Co se změnilo? Zdvojnásobili jsme pevnost zad kalendáře! Již neuvidíte svěšené horní rohy ani ve vlhkém prostředí. Kalendář budete prostě „pevně“ viset. A co jsme pro Vás nafotili na příští rok? Když jsem říkal, že to je Škodovácké PORNO, tak to bude něco extra!

ŠKODA Motorsport

Pamatujete na největší úspěch Škodovky v Motorsportu? Ne nebyly to Fabie S2000 ani Octavia WRC, nebylo to ani v tomto tisíciletí natož století …  Psal se rok 1981. A v malé zemičce Česká republika se našlo pár nadšenců, kteří milovali závody na okruzích. Jejich boj se ale nesoustředil jen na okruhy, museli bojovat s režimem, ale bohužel i proti automobilce. Ze začátku si auta půjčovali, čím více úspěchů posbírali tím větší „klacky“ pod nohy jim automobilka připravovala. Tu marně sháněli ředitele, který by výjezd povolil, tu nemohli vyjet vůbec a závod museli vynechat, tu jim automobilka odmítla připravit vozy a museli si je vzít domů a připravit si je sami …  ANO, to nejlepší co kdy Škodovka v Motorsportu dokázala, nebylo za podpory automobilky, bylo proti její vůli, jí na truc … O to více bylo vítězství vydřené, o to větší má hodnotu!

 

ŠKODA 130 RS

Kalendář ŠKODAteam 2015 je oslavou této doby, tohoto vítězství! Na stránkách najdete dva hlavní hrdiny tohoto vítězství. Vůz ŠKODA 130RS Milana Žida s kterým v roce 1981 bojovala posádka Vojtěch – Enge a druhý vůz ŠKODA 130 RS posádky Martinovský – Michl – Vaníček. Ano právě tyto vozy a tyto posádky vybojovaly na svou pěst v roce 1981 titul „VÍTĚZ MISTROVSTVÍ EVROPY ZNAČEK“ a nechali za sebou značky jako BMW, Ford, Audi, Mazda, Opel, Audi, VW, Chevrolet. Právě tyto vozy psali tučným písmem historii Škoda Motorsport. Kalendář se ale nesoustřeďuje pouze na fotografie. Nalistujte si karton kalendáře. Na formátu A2+ máte popsanou celou historii tohoto vítězství. Přečtěte si jak vše probíhalo, ponořte se do výsledkových listin jednotlivých kol. A budete ještě více hrdi co tyto vozy a posádky dokázali, když bojovali proti všem. Vozy ŠKODA 130RS doplňuje ještě třetí originální kousek posádky Vojtěch – Enge, s kterým se proháněli po okruzích v letech 1978 a 1979.

Na dalších stránkách kalendáře objevíte vůz ŠKODA 110L Rallye v původním nálezovém stavu po Rakouském jezdci Krakhofer a dva vozy Škoda Favorit 136 L/A posádky Tesař-Ondroušek a Ex Škoda Motorsport Denmark posádky Jens-Age Sörensen – Erik Kristensen.

Užijte si i Vy trochu z vítězství, které pro nás vozy ŠKODA 130RS vybojovali a buďte díky nim zase aspoň trochu chvíli hrdi na to co náš národ a naše vozy dokáží. Po celý rok 2015 můžete nostalgicky vzpomínat na tyto krásné doby. A třeba i Vám jejich husarský kousek připomene, že ne všechno je o penězích, sponzorech a velkých týmech. Že někdy stačí si jen něco hrozně přát, neohlížet se nalevo ani napravo, jen tvrdošíjně jít za svým snem a on se splní. Přejeme Vám šťastný nový rok 2015 a ať i Vy máte dostatek sil na to vybojovat si svůj sen.
 
Kalendář Škodateam 2015 je pouze jeden, je originální, je vyjímečný … A hlavně pouze v omezené sérii! Dotisk kvůli ceně není možný! Neváhejte, Kalendář na rok 2014 jsme vyprodali ještě před Vánoci. Objednávky zde na webu ŠKODAteam.

http://youtu.be/sRus9honBCM