ŠKODA AUTO PRODLOUŽILA PARTNERSTVÍ S ČESKÝM HOKEJOVÝM TÝMEM

Škoda Auto prodloužila smlouvu s Českým svazem ledního hokeje do roku 2013. Pokračuje tak v úspěšném partnerství s jedním z nejúspěšnějších sportovních produktů a letošními mistry světa, jež se datuje již od roku 1992. Nadále zůstává hlavním partnerem a o

Škoda Auto podporuje celosvětově oblíbené sportovní odvětví, jež se stalo základním pilířem dlouhodobé strategie firemní komunikace a symbolem aktivit mladoboleslavské automobilky v oblasti sponzoringu, již dlouhých 19 let. V rámci ledního hokeje je automobilka nepřetržitě od roku 1993 rovněž hlavním sponzorem IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji a od roku 2000 partnerem České hokejové extraligy.

“Lední hokej patří k naší automobilce nepřetržitě téměř dvě desetiletí. Naše partnerství významným způsobem přispělo k vylepšení image a stupně známosti značky Škoda na důležitých trzích. V ledním hokeji je spousta emocí, nadšení a dynamiky. Naše partnerství s těmi nejlepšími tohoto tvrdého, ale férového sportu výtečně pasuje k naší značce, podtrhuje Prof. Dr. h.c.Winfried Vahland, předseda představenstva společnosti Škoda Auto“.

„Každý partner, a navíc takto dlouhodobý jako společnost Škoda Auto, je v dnešní době zachráncem sportu, v našem případě hokeje, protože bez marketingových partnerů by hokej nebyl. Doposud nikdy nebyl proto vděk a poděkování partnerům tak vážný jako nyní. Věřím, že Škodě Auto ostudu dělat nebudeme a určitě vědomi si toho, co pro nás tato spolupráce znamená, odvedeme na druhé straně i maximální sportovní výkony”, připomíná JUDr. Tomáš Král, prezident Českého svazu ledního hokeje.