Juho Hänninen chce na Madeiře znovu uspět

S dobrou výchozí pozicí startuje tovární posádka týmu ŠKODA Motorsport Juho Hänninen/Mikko Markkula na sedmé soutěži letošního mistrovství Evropy na Madeiře. Poslední tři starty v ME proměnili Hänninen s Markkulou ve tři vítězství a na portugalském ostrov

Své poslední tři starty v ME přetavil Hänninen ve vítězství

„Tři vítězství v evropském šampionátu po sobě nám dodala patřičné sebevědomí. Samozřejmě chceme na Madeiře na tyto výkony navázat a stanout na podiu “, říká před startem rally Juho Hänninen. „Madeira je klasická asfaltová soutěž s pěknými, ale zároveň i velmi náročnými pasážemi. Je to jeden z „nejčistších“ a také nejhladších asfaltů, které znám. Většina zatáček je zde technicky velmi obtížná, není vidět za roh. Musíme se svědomitě připravit, ale moc se s Mikkem na tuto rally těšíme,“ doplňuje finský pilot.

´Rali Vinho Madeira´o víkendu 27.-29. července

´Rali Vinho da Madeira´čítá 19 rychlostních zkoušek o celkové délce 250 kilometrů. Tým ŠKODA Motorsport startoval na Madeiře naposledy před dvěma lety a celou soutěž opanovaly vozy ŠKODA Fabia Super 2000, jejíž piloti tehdy obsadili všechna tři první místa.