Kolektiv SKODAHOME.cz a VW-scene.cz přeje všem v novém roce hodně zdraví a mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě.

SKODAHOME.cz

Všem čtenářům a příznivcům portálů SKODAHOME.cz a VW-scene.cz chceme poděkovat za vaši přízeň, kterou jste nám v letošním roce věnovali. Směr, kterým jsme se na konci roku 2009 vydali se v letošním roce opět ukázal za správný a potvrdil, že SKODAHOME patří k nejnavštěvovanějším webům zaměřeným na automobily s okřídleným šípem ve znaku.

Škoda Auto

Rok 2012 byl i určitým mezníkem v historii webu. Započala přímá spolupráce se ŠKODA AUTO a hned z kraje ledna, pro vás vyzkoušíme jízdní vlastnosti nového vozu Škoda Octavia třetí generace.

PF 2013

Rádi bychom vám všem jménem SKODAHOME.cz a VW-scene.cz popřáli v novém roce hodně zdraví a mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě. Závěrem bychom chtěli ještě připomenout, že je zimní období a zvýšená opatrnost na silnicích je zásadou bezpečné jízdy.

Členské poplatky na rok 2013 je třeba zaslat do konce měsíce ledna/2013 na číslo účtu 213473805/0300 a var.symbol je členské číslo na Vaší karty.