Již 4. ročník automobilové výstavy Prague Car Festival se uskuteční ve dnech 29.-30. srpna na výstavišti PVA Expo Praha. Na ploše téměř 20 000 m2 uvidíte přes 300 unikátních automobilů z mnoha oblastí motorismu a k tomu bohatý doprovodný program.

Prague Car Festival

Sekce Dream cars představí lahůdky ze světa luxusních a sportovních vozů, sekce Racing cars nabídne ukázku několika profesionálních závodních týmů a třeba v části Tuning scene najdete nejlepší tuningové vozy z mnoha zemí Evropy. V letošním roce bude poprvé součástí výstavy také veletrh Gas&Electric Car Festival zaměřený na LPG, CNG, biopaliva a elektromobily. Tedy paliva, která šetří přírodu a také naše peněženky. Pozadu nezůstane ani představení historických a současných automobilů Škoda pod hlavičkou SKODAHOME.cz a také amerických klasik.

SKODAHOME.cz

Již potřetí za sebou se na Prague Car Festivalu představí samostatná expozice SKODAHOME.cz. Na každém ročníku jsme se zaměřili na některou skupinu v historii značky Škoda. Poprvé jsme představili kompletní řadu vozů jezdících v období socialismu. Vloni hlavní dominantou byla eMBéčka, která slavila 50 let od zahájení výroby. Letošním tahákem budou vozy řady ŠKODA 105/120 s podtitulem “Jak se jezdilo na dovolenou”.

www.facebook.com/PragueCarFestival

Především pro děti budou připraveny herní konzole, soutěže a jízdy na trenažerech, dospělí si mohou vyzkoušet jízdy na venkovní ploše s elektromobily a mnoha dalšími vozy. A vše bude okořeněno bohatým zábavním programem v podobě soutěží Miss, tomboly, focení s modelkami atd.  Více informací o akci naleznete na www.praguecarfestival.cz a také na oficiálním profilu výstavy na facebooku (www.facebook.com/PragueCarFestival).