› Čtrnáctipalová kola z lehké slitiny
› Tříramenný multifunkční kožený volant
› Zatmavené sdružené zadní svítilny
› Tři motorizace, automatizovaná převodovka, pohon na zemní plyn

ŠKODA CITIGO FRESH

ŠKODA CITIGO FRESH je atraktivní akční model, který má ve standardní výbavě například čtrnáctipalcová kola z lehké slitiny nebo zatmavené zadní sdružené svítilny. Mezi tři nabízené motory patří také varianta G-TEC s pohonem na zemní plyn. Akční model ŠKODA CITIGO FRESH se může pochlubit přednostmi známými již ze základní verze vozu ŠKODA CITIGO – kompaktními rozměry, bohatým vnitřním prostorem a řadou Simply Clever prvků.

Akční model ŠKODA CITIGO FRESH vychází z výbavového stupně Style a rozšiřuje jej o mnoho atraktivních doplňků jako například o standardně dodávaná stříbrná čtrnáctipalcová kola z lehké slitiny „Apus“ nebo zadní parkovací senzory. Šetnáctipalcová kola z lehké slitiny „Scorpius“ a paket SunSet se zatmavenými zadními bočními okny a sklem pátých dveří, které jsou dostupné na přání, dodávají tomuto modelu atraktivní sportovní vzhled.

Akční model je nabízen v nemetalických barvách bílá Candy, červená Tornado, žlutá Sunflower, zelená Kiwi a v metalických barvách modrá Sapphire, modrá Crystal, stříbrná Tungsten a černá Deep s perleťovým efektem. Na přání jsou střecha vozu a kryty vnějších zrcátek nalakovány bíle nebo černě (není k dispozici pro barvy vnějšího laku žlutá Sunflower a modrá Sapphire).

Interiér, který přitahuje pohledy

Interiér vozu ŠKODA CITIGO FRESH je nabízen v černé nebo béžové barvě. Černá varianta interiéru zahrnuje palubní desku stejné barvy se stříbrnou dekorační lištou, kožený multifunkční volant se středovou částí ve stříbrné barvě a výplně dveří v černé barvě. Béžový interiér zdobí palubní deska v kombinaci barev černá/béžová s černou dekorační lištou, kožený multifunkční volant se středovou částí v černé barvě a výplně dveří v béžové barvě. Rámeček okolo rádia a klimatizace, rámeček výdechů ventilace a vnitřní madla dveří jsou chromovaná. Látkový potah sedadel tvoří černé střední části a černé bočnice se vzorem.

Model ŠKODA CITIGO FRESH nabízí mnoho prvků i v oblasti komfortu a techniky jako například manuální klimatizaci, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zrcátka nebo držák na deštník pod sedadlem spolujezdce, včetně deštníku. Nad rámec výbavového stupně Style nabízí ve standardní výbavě tříramenný multifunkční kožený volant, kožené madlo ruční brzdy, koženou hlavici řadicí páky, zadní parkovací senzory a vyhřívání předních sedadel s oddělenou regulací.

O co nejlepší zábavu ve voze se stará hudební systém Blues s aux-in konektorem, slotem na SD kartu a dvěma reproduktory.

Akční model je k dostání se všemi kombinacemi motorů a převodovek, které vůz ŠKODA CITIGO nabízí. Na výběr je benzinový motor 1,0 MPI ve výkonových variantách 44 kW (60 k) a 55 kW (75 k). Obě verze je možné kombinovat s automatizovanou převodovkou. Agregát 1,0 G-TEC o výkonu 50 kW (68 k) je konstruován na provoz s CNG nebo benzin.