Lewis Hamilton a jeho pártyživot

Lewis Hamilton je známý pro svůj poměrně netradiční život. I přesto se však dokáže vždy soustředit. Pojďme se podívat jak si tento slavný pilot F1 žije.

Peřmen Lewis

Lewis Hamilton patří v současnosti mezi vůbec nejlepší piloty Formule 1. Pokud byste od něj však čekali, že povede život spořádaného sportovce, který jasně dodržuje veškerá pravidla a všech svůj čas věnuje 100% jen F1, asi byste byli velmi překvapení. Tenhle chlapík si totiž dokáže život užívat i mimo svůj monopost.

Jeho přátelé o něm s oblibou říkají, že je v permanentním partymódu. Je o něm známo, že si velmi rád vyjde do společnosti a nemusí to vždy být jen uhlazené večírky ve velkých večerních. Hamilton se nejlépe cítí na divokých pařbách plných alkoholu a zábavy.

Do toho navíc rád cestuje o světe, takže je možné jej vidět jeden na jednom konci světa a druhý den na tom druhém. Do toho se navíc dal na hudební dráhu a natočil již několik rappových singlů. Jedná se také o velkého milovníka módy, a proto si nenechá ujít žádnou z velkých módních přehlídek.

Vše bez problému

Mnozá lidé se ptají Toto Wolfa, jeho manažera, jak mu může tohle všechno dovolit. Wolf má však vždy jasnou odpověď. Poukazuje na to, že Lewis i přesto, že žije život, jaký žije, je následne schopen podat 100% výkon na trati. To mimochodem potvrdil také nyní v Singapuru, kde ovládl kvalifikaci a bez větších problémů si dojel i pro celkové vítězství, čímž o dalších 10 bodů navýšil svůj náskok v čele šampionátu.

I tento závod Toto komentoval slovy:

„Víte, co? Poslední dny to dotáhl do extrému. Miluje to. Byl na přehlídce v Šanghaji, o pár dní později v New Yorku a pak přijel sem a všechny sfoukl.“

„Nesuďme všechny a nechme je, aby sami posoudili, jak se dostat k podávání nejlepších výkonů.“ Dodal Wolf.