BMW Vision iNEXT

BMW odhalilo svůj jedinečný elektrický koncept Vision iNEXT, který bude pro budoucnost mnichovské automobilky znamenat skutečně hodně.

Jedinečná novinka od BMW

Projekt Vision iNEXT je odpovědí na otázku, která provází BMW Group téměř neustále to jak budeme cestovat v budoucnosti? Novinka jednoznačně vychází z myšlenek, které nastínil koncept Projekct i v roce 2007 ze kterého pak vzešlo BMW i3 a i8.

Technika modelů BMW prochází neustálým zdokonalováním a nyní se začne rozšiřovat do elektrifikovaných modelů od značek BMW a MINI. Design novinky je naprosto inovativní odpovědí na to, jak bude vypadat cestování v budoucnosti. Automobil, který bude s právě představeného konceptu vycházet vstoupí na trhu v roce 2021.

Vzhled

Novinka vychází z rozměrů a proporcí současných SUV mnichovské automobilky. Rozvíjí jejich design, ale zároveň si udržuje dostatečně velké množství vlastního stylu. Celkový dojem z vozu umocňuje nejen velmi originální barevné provedení vozu, ale také velmi důmyslné detaily.

Interiér

Interiér nabídne posádne maximální možný komfort v doprovodu nejmodernějších technologií. Celkem se do něj vejdou čtyři osoby, které jsou obklopeny vybranými látkami společně s luxusním dřevem.

Řidič je v sevření displejů, ovšem v momentě, kdy spustí speciální mód Ease, prostředí kolem něj se změní, displeje se odkloní a volant se posune více do sadu, díky čemuž získá řidič kolem sebe větší prostor.

U takového vozu by nestačilo ani tisíc slov a proto se raději podívejte na video, které vám kompletně celý vzhled tohoto jedinečného automobilu představí.