Czech Rally Team Kopecký se zúčastnil WRC Show vypsané pro vozy specifikace WRC v rámci letošního ročníku Rally Bohemia. Tým svým startem potěšil přítomné diváky a především poděkoval všem svým příznivcům za ohromnou podporu na světových soutěžích.1183642780Czech Rally Team Kopecký postavil v areálu Racing Areny v Sosnové u České Lípy stejné servisní zázemí, které tým využívá během soutěží zařazených do seriálu Mistrovství světa v rallye. V servisních stanech se divákům představily dva vozy Škoda Fabia WRC v barvách Czech Rally Teamu Kopecký. Fanoušci si mohli prohlédnout i vůz, se kterým nedávno v Akropolis rallye vybojovala posádka Jan Kopecký-Filip Schovánek fantastické dva body do hodnocení světového šampionátu za sedmé místo. Pozornost návštěvníků vedle soutěžních automobilů poutaly i1183642803 dva vozy nového modelu Škoda Fabia v atraktivní žluté a černé barvě. V servisním zázemí týmu byl pochopitelný zájem o propagační materiály Czech Rally Teamu Kopecký, které si návštěvníci odnášeli s cennými podpisy obou členů posádky. Propagační materiály nové fabie také rozhodně nezůstaly bez povšimnutí a katalog s ceníkem nového vozu s okřídleným šípem ve znaku si odváželo domů mnoho návštěvníků úvodní rychlostní zkoušky Rally Bohemia a WRC Show.

1183642823Jan Kopecký rozdával radost přítomným divákům především na trati již od odpoledních hodin, když fanouškům předváděl za volantem vozu Škoda Fabia WRC své umění, které bylo náležitě oceňováno potleskem. Pocity spolujezdce na "horkém" sedadle zažila i Jana Repšová, která zvítězila ve čtenářské soutěži Škoda Mobilu. Jana Repšová po vystoupení z vozu byla nadšená a řekla: "Na tohle nikdy nezapomenu" .

1183642841Czech Rally Team Kopecký ve spolupráci se Škoda Auto a.s. připravili překvapení pro diváky úvodní erzety Rally Bohemia. Pořadatelé vylosovali deset vstupenek, jejichž majitelé byli odměněni hodnotnými dárky v podobě propagačních předmětů a oblečení z kolekce Czech Rally Teamu Kopecký a Škoda Auto a.s. Na tři z těchto majitelů však čekal ještě dárek největší – jízda ve voze Škoda Fabia WRC s Janem Kopeckým za volantem! Jan Kopecký na mokré trati předvedl atraktivní jízdu a tak nebyli spokojeni jenom tři šťastní výherci, ale i přihlížející diváci, kterých se v Sosnové u České Lípy sešlo mnoho.

1183642859"Jsem velmi rád, že jsem mohl fanouškům poděkovat za jejich podporu naším startem s vozem Škoda Fabia WRC v rámci WRC Show vypsané při Rally Bohemia. Největší radost však v páteční podvečer měli rozhodně tři vylosovaní výherci, kteří absolvovali trať Racing Areny ve voze Škoda Fabia WRC na sedadle spolujezdce.1183642877Fanouškům jsme představili kompletní zázemí našeho týmu, se kterým startujeme na světových soutěžích. Naše běžné zázemí však doplnily v Sosnové i dva sériové vozy nového modelu Škoda Fabia.Na sosnovské trati jsme však využili i možnosti otestovat technická zlepšení soutěžního vozu Škoda Fabia WRC v rámci platné homologace a rovněž jsme se výrazně zaměřili na testování různých pneumatik na soutěžním speciálu," doplnil informace o WRC Show vypsané při Rally Bohemia pilot Jan Kopecký.

Převzato z www.motorsport-kopecky.cz