Jaro se konečně probudilo k životu a první červen bude opět v Trio Campu Dolní Chabry patřit všem příznivcům vozů s okřídleným šípem ve znaku. Na okraji Prahy se bude konat již 16. sraz SKODAHOME.cz a bude se soutěžit o pět desítek pohárů.

16 sraz SKODAHOME.cz

Sraz je opět pořádán 1. června v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 – Dolní Chabry, Ústacká ulice (MAPA). Setkání je určeno pro všechny vozy Škoda a VW koncern. Může přijet každý, jehož vůz patří do VW Group a je jedno, zda má veterána, natuněnou káru,  nebo jen sériový vůz a chce se pobavit s lidmi načichlými vůní benzínu.

Soutěžní kategorie

Jak je na jarním srazu zvykem, soutěží se o nejhezčí, nejzajímavější auta a bude rozdáno na 50 pohárů. Pro účastníky bude ještě připraveno losování vstupenek o velmi zajímavé ceny našich partnerů (autodoplňky, Hi-Fi komponenty, motorové oleje, slevové kupóny na vestavbu plynu …)

TOP 7 – Škoda veterán (do roku 1977)
TOP 7 – Škoda oldies (Š 105-136, Rapid, Garde od 1978)
TOP 7 – Škoda Favorit, Felicia
TOP 7 – Škoda Fabia, Romster, Citigo
TOP 7 – Škoda Octavia, Superb, Yeti, Rapid
TOP 7 – VW koncern
1 pohár Best of Best
1 auto bude uvedeno do síně slávy SKODAHOME
TOP 3 – ocenění poroty

Pátek 31.05.2013

Sraz začíná až v sobotu, ale skalní příznivci již mohou přijet v pátek. Kemp je pro účastníky otevřen od 15.00 do 21.00 hodin. O pozdějším příjezdu informujte pořadatele srazu. Večer bude následovat volná zábava plná pokecu nejen o Škodovkách.

Sobota 01.06.2013

Kemp pro příjezd účastníků je otevřen od 8.00 hod.
Poté následuje příprava aut na soutěž a jejich představování.
Každý účastník do 13.00 vyplní srazovou kartu, kterou následně odevzdá pořadatelům u vjezdu, kteří je předají porotcům a Ti vyhodnotí nejlepší auta srazu v daných kategoriích.
Hodnocení proběhne od 11:00 do 15:00 hodin
Losování vstupenek je naplánováno na 16:00 hodinu a poté bude následovat předání všech 50 pohárů.

Neděle 02.06.2013

Po nedělním probuzení, snídani a vystřízlivění prosíme účastníky, aby do 12.00 hodin opustili kemp, pokud se předem nedohodnou na pozdějším odjezdu s majiteli kempu.

Mnohé zajímá, jak to letos bude se vstupným?
pro členy (kteří se prokáží plastovou kartičkou)    – 200,- Kč za auto
pro ostatní – 300,- Kč za auto
Dále pak každá osoba v autě, pěší zaplatí 10,-Kč  – každá vstupenka bude slosovatelná a můžete si jich koupit kolik chcete.

Partneři srazu

MOGUL, AAA Auto, Auto Kelly, LevnePneu.cz, OB Autodíly.cz, IPAK Tonery, SKODAMOTOR.cz, ELPIGAS Automotive, International Prague Car Festival,

Mediální partneři

www.VW-Scene.cz, SKODAHOME.cz, SKODAMOTOR.cz