ŠKODA Yeti zvítězila v anketě ‚Auto Express Driver Power 2013’a opět se stala nejoblíbenějším vozem britských řidičů. Hned tři modely značky ŠKODA v nejlepší šestce: Vedle modelu Yeti také Superb a Octavia, když 46.000 čtenářů magazínu ‚Auto Express’ hodn

Auto Express Driver Power 2013

Ze všech modelů na britském trhu ŠKODA Yeti nejvíce uspokojuje své majitele. To je výsledek ankety ‚Driver Power 2013’ britského odborného magazínu ‚Auto Express’, které se zúčastnilo zhruba 46.000 čtenářů. Druhá je ŠKODA Superb. ŠKODA Octavia se umístila na šestém místě. Tím se mezi nejlepšími šesti vozy v anketě umístily hned tři modely značky ŠKODA. Hodnoceno bylo celkem 100 modelů v 10 kategoriích.

ŠKODA Yeti

‚Most satisfying car to own’ – to je ve Velké Británii ŠKODA Yeti: 92,65 procent dotázaných řidičů tohoto kompaktního SUV je se svým vozem velice spokojeno. S tímto výsledkem dosáhl Yeti maximální hodnoty spokojenosti ze všech 100 modelů, hodnocených v rámci ankety ‚Auto Express’. Hned za ním se umístila ŠKODA Superb s 92,13 procenty spokojených zákazníků.

Nová ŠKODA Octavia

ŠKODA Octavia druhé generace se s 89,20 procenty spokojených zákazníků umístila na vynikajícím šestém místě. Třetí generace modelu Octavia, která byla ve světové premiéře představena na počátku roku, se na ostrovech prodává od poloviny března 2013. Třetí generace ve verzích kombi a limuzína stanovuje nová měřítka v prostornosti, kvalitě, designu, použitých technologiích a poměru ceny a užitné hodnoty. Nová ŠKODA Octavia představuje ve všech ohledech velký skok vpřed a je více než kdy předtím automobilem s kvalitami vozu střední třídy za cenu vozu kompaktního, zkrátka: třída sama pro sebe.

Časopis Driver Power

S letošním vítězstvím modelu Yeti se na prvním místě v soutěži ‚Driver Power’ už potřetí umístil vůz značky ŠKODA. ŠKODA Yeti zvítězila i v minulém roce, v roce 2011 pak zvítězila ŠKODA Superb. Anketa mezi čtenáři časopisu ‚Driver Power’ je jedním z nejrenomovanějších výzkumů spokojenosti zákazníků ve Velké Británii. V letošním roce se jí zúčastnilo více než 46.000 čtenářů a majitelů automobilů.

ŠKODA Auto

Vynikající úspěch vozů značky ŠKODA opět potvrzuje rostoucí oblibu značky ve Velké Británii. Vedle vítězství v celkovém hodnocení byla ŠKODA Yeti také vyhlášena ‚Best Compact Family Car’ – nejlepší kompaktním rodinným vozem. Superb zase zvítězil v kategorii ‚Best Family Car’ – nejlepší rodinný vůz. Účastníci ankety na vozech značky ŠKODA oceňují především vysokou funkčnost a velkorysou nabídku prostoru. Také co se týče ‚technologií na palubě‘, umí značka přesvědčit: Yeti v hodnocení ‚In-car Technology’ nechal za sebou i vozy vyšších tříd. Ani v kvalitě Yeti nezaostává – 96,25 procent účastníků ankety bylo spokojeno s kvalitou vozu jakožto produktu.

Velká Británie

ŠKODA je u zákazníků ve Velké Británii stále úspěšnější. V prvním čtvrtletí 2013 vzrostl počet prodaných vozů značky ŠKODA na britských ostrovech v porovnání se srovnatelným obdobím minulého roku o 19,1 procenta na 16.200 vozů. Jen v březnu se prodej české značky ve Velké Británii zlepšil oproti stejnému měsíci uplynulého roku o 21,4 procent na více než 10.000 vozů. V roce 2012 dosáhla značka s více než 53.200 prodanými vozy v porovnání s rokem 2011 nárůstu o 9,9% a dosáhla tak nového prodejního rekordu.