Tento gramofon značky Lamborghini je dodáván s deskou, která hraje několik tónů motoru Lamborghini V-12. Odvěká debata vinyl versus digitál nikdy nekončí. Někteří lidé přísahají, že teplé, analogové zvuky desky jsou lepší než počítačově nahraná skladba. Ať už jste na kterékoli straně, musíte uznat, že vinylová deska ječícího motoru Revuelto V-12 zní jako docela skvělý nápad.

Šílený nápad, který zaujme každého fanouška silných motorů

Díky spolupráci mezi Lamborghini a Technics nyní taková deska existuje. Pokochejte se pohledem na SL-1200M7B – nový gramofon vyrobený společností Technics a vybavený stylem Lamborghini. Moderní motiv automobilky s motivem Y je vyveden buď v červené, žluté nebo zelené barvě a slipmat nese výrazné logo Lamborghini. Značku Lamborghini najdete také pod ovládacími prvky napravo, vedle standardního loga Technics.

Zde bude pravděpodobně větší zájem o speciální záznam, který je dodáván s každým SL-1200M7B. Na vinylu jsou vylisovány zvuky motoru V-12 ze šesti Lamborghini, počínaje v prvních dnech 400GT. Je tam Miura V-12 spolu s 5,2litrovou dvanáctistovkou o výkonu 455 koní z 25. výročí Countachu. Když se přiblížíme moderní době, 6,0litrový motor Diabla přidává svou melodii k soundtracku. Koncert završují Murcielago a Revuelto V-12. Deska je potištěna stylizovanou verzí kola Revuelto a přichází ve speciální bundě s více značkami Technics a Lamborghini.

Není ani slovo o tom, kolik bude tento gramofon s motivem Lamborghini stát. Samotný model je založen na Technics SL-1200MK7, který se prodává za přibližně 1 100 $. Přidejte vkus Lamborghini a desku plnou zvuků V-12 a je bezpečné předpokládat, že cena bude mírně vyšší.

Není také jasné, kolik jich bude vyrobeno, ale jedná se o omezený počet kusů. Podle oznámení Lamborghini se objednávky otevřely 9. května a gramofon bude nabízen pouze do konce června.