Nejžádanější Lexus, ohromující LC, konečně opustil jednu ze svých klíčových chyb: frustrující dotykový ovladač infotainmentu, který v poslední době mizí z nabídky luxusní značky. Lexus LC500 a LC500h pro rok 2024 konečně přijaly novější informační a zábavní systém s 12,3palcovou dotykovou obrazovkou a těžily z dalších nových barevných možností a možností přizpůsobení.

Změnu uživatelé ocení

Aktualizovaná palubní deska nevypadá radikálně odlišně, ale centrální displej je nyní dotykový ve stylu tabletu spíše než zapuštěná obrazovka předchozího modelu, která byla ovládána jemným touchpadem na středové konzole. To také znamená, že na obrazovce běží nejnovější software Lexus Interface, který umožňuje bezdrátové aktualizace, hlasového asistenta a další funkce připojení.

Mezi nové barvy exteriéru patří Ultrasonic Blue Mica 2.0 a Copper Crest. Lexus začne nabízet program Bespoke Build, který zákazníkům umožní přizpůsobit si své LC pomocí širší škály barevných kombinací, možností kol a volitelných prvků. Možnost Bespoke Build otevírá možnosti, jako je střecha z uhlíkových vláken, různé barvy měkké střechy ve verzi kabriolet a nové modré a bílé barevné schéma interiéru.

U modelů LC kupé nebo kabriolet nejsou žádné mechanické změny. Kupé nadále nabízí buď atmosférický 5,0litrový V-8 s výkonem 471 koní v LC500 a hybridní pohonné ústrojí o výkonu 354 koní v LC500h, které využívá 3,5litrový V-6, kabriolet je pouze V-8.

Standardem je nyní parkovací asistent a 21palcová kola. Kromě vylepšení lze také očekávat vyšší ceny.