Úspěšný podnikatel své práci dává vše! Je výkonný, flexibilní, zkrátka všestranný – a totéž očekává od svých spolupracovníků i od svého vozu. Pomocník, který je připraven Vás plně podpořit při naplňování Vašich podnikatelských cílů, se jmenuje Škoda Prakt

 

 

Dvoumístný užitkový automobil Vám nabídne komfort, snadnou ovladatelnost i reprezentativní vzhled. Zároveň je ale dostatečně velký pro potřeby drobných i středních podnikatelů (nákladový prostor poskytuje 1 900 l). Samozřejmostí je možnost odpočtu DPH.

Do nákladového prostoru je pohodlný přístup ze tří stran díky širokým a vysokým bočním dveřím a rozměrným výklopným pátým dveřím. Bezpečné uchycení nákladu v nákladovém prostoru umožňuje šest ok na bocích třídílné podlahy. Délka ložné plochy je 1605 mm, šířka 1434 mm (mezi podběhy 1016 mm), výška nákladového prostoru je 990 mm. Pro náklad je tak k dispozici objem 1900 l a na tak malý vůz vysoká užitečná hmotnost: Praktik uveze až 550 kg a při použití 15″ kol až 640 kg. Pokud nepotřebujete běžnou výšku nákladového prostoru, můžete si nechat namontovat vyrovnávací podlahu. Nakládat pak můžete i EURO palety pomocí vysokozdvižného vozíku.

Prostor, variabilita, praktičnost. To a mnoho dalších atributů naleznete za volantem nového Praktiku. Přístrojová deska je vyrobena z materiálu, který je na dotek velmi příjemný povrch. Standardně je dodávána v barevném provedení Onyx. Potahy sedadel vynikají vysokou odolností a snadno se udržují v čistotě. Vůz je vybaven čtyřramenným volantem, který lze výškově i podélně nastavit, samozřejmostí je posilovač řízení.V základní výbavě jsou pro pohodu řidiče a spolujezdce připraveny držáky na láhve s nápoji v předních dveřích a ve středové konzole a odkládací prostory v palubní desce, ve dveřích a pod sedadly.