Přímý přenos proběhne v pátek 15. března od 10:00, dostupný bude na webové stránce Škoda Storyboarda na profilech společnosti na sociálních sítích 
› Škoda Auto představí finanční údaje za rok 2023 a nastíní vývoj a strategické plány do budoucna
› Automobilka vůbec poprvé poodhalí design zcela nového elektromobilu 

Škoda Auto

Škoda Auto bude letošní výroční tiskovou konferenci vysílat online v pátek 15. března v 10:00 středoevropského času. Přímý přenos bude přístupný na stránce Škoda Storyboard a na oficiálních profilech společnosti na sociálních sítích. Automobilka představí klíčové finanční ukazatele za rok 2023 a poskytne výhled na další vývoj a strategické plány. Škoda Auto se navíc podělí o exkluzivní ukázku designového konceptu chystaného plně elektrického automobilu.

Klaus Zellmer, předseda představenstva společnosti Škoda Auto, se zaměří na aktivity a výsledky společnosti za uplynulý finanční rok. Dále vystoupí Holger Peters, člen představenstva pro Finance, IT a právní záležitosti s podrobnějším přehledem hlavních finančních ukazatelů. Martin Jahn, člen představenstva pro Prodej a marketing, bude analyzovat prodejní výsledky společnosti a blíže představí rozvoj na zahraničních trzích.

Ve druhé části budou členové představenstva Škoda Auto odpovídat na dotazy novinářů. Otázky lze zasílat předem e-mailem na adresu media@skoda-auto.cz nebo prostřednictvím platformy Sli.do během živého přenosu, a to až do zahájení části otázek a odpovědí.

Média mohou přenášet přímý přenos výroční tiskové konference společnosti Škoda Auto i prostřednictvím svých kanálů pomocí kódu pro vložení.

Datum: pátek 15. března 2024, 10:00 – 11:30 středoevropského času

Kanály s přímým přenosem:
Škoda Storyboard: https://skoda-storyboard.com/cs/
YouTube: https://youtube.com/watch?v=npahpffTp98
Síť X: https://x.com/skodacz
Kód pro vložení:
<iframe width=“560″ height=“315″ src=“https://www.youtube.com/embed/npahpffTp98?si=lzWhjv4fJQjZXWlr“ title=“YouTube video player“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share“ allowfullscreen></iframe>