ŠKODA Rapid je jedním z ‚Aut roku 2013 v České republice’. Kompaktní model vyhrál hlasování veřejnosti v kategorii ‚nižší střední třída’. O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhodovalo téměř 70 000 respondentů.

Auto roku 2013

Titul ‚Auto roku’, který byl udělen již podevatenácté, je považován za jedno z nejrenomovanějších automobilových ocenění v České republice. V hodnocení veřejnosti při anketě Auto roku 2013 v České republice hlasovalo zhruba 70.000 respondentů. V kategorii ‚nižší střední třída’ zvolili hlasující za jasného vítěze model ŠKODA Rapid.

Škoda Rapid – Simply Clever

ŠKODA Rapid přesvědčuje svou nabídkou prostoru, výrazným designem, vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty, rozsáhlou bezpečnostní výbavou a úspornými motory. Tento prostorný, elegantní a zároveň cenově dostupný vůz pro celou rodinu stanovuje nová měřítka v nižší střední třídě. ŠKODA Rapid svým zákazníkům nabízí řadu Simply Clever řešení, nejmodernější techniku a maximální hospodárnost.

„Volba miláčka publika v ‚nižší střední třídě’ v soutěži ‚Auto roku v České republice’ je cenným vyznamenáním,“ říká Petr Pečenka, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Titul je o to cennější, že pro Rapid hlasovali naši potenciální zákazníci. To dokazuje, že model Rapid je se svým atraktivním designem, vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty a skvělými vnitřními hodnotami správným vozem, který přišel ve správný čas. ŠKODA Rapid je skvělý rodinný vůz, který přesvědčuje stále více zákazníků,“ říká Pečenka.

Auto Trophy

Vítězství v jedné z kategorií soutěže ‚Auto roku v České republice’ je již pátým oceněním modelu ŠKODA Rapid od jeho uvedení na trh na podzim 2012. V říjnu byl Rapid na českém trhu zvolen ‚fleetovou novinkou’ roku. Také v mezinárodním měřítku je vůz velmi úspěšný. ŠKODA Rapid je ‚Automobilem roku’ v Bulharsku, získala titul ‚Auto Trophy’ v Německu a ‚Zlatý volant‘ v Rakousku. Za svůj bezpečnostní koncept získal vůz navíc maximální hodnocení v podobě pěti hvězdiček v testech Euro NCAP.