v sobotu 17.kětna 2014, se v krásném prostředí přírodního parku ve Starém Špejcharu v pražské Dubči uskuteční historicky první setkání vozů Rolls-Royce a Bentley, které bude doplněné o sraz historických vozů, motocyklů a mopedů. Setkání pořádají pod zášti

Rolls-Royce a Bentley

Celý areál bude rozdělen na dvě části. V té horní budou k vidění vozy Rolls-Royce a Bentley všech možných karosářských variant, stavu, ale i stáří. Návštěvníci budou moci obdivovat předválečné veterány, klasické limuzíny z let poválečných, moderní limuzíny z let nedávno minulých, ale také aktuální modely, které dorazí přímo ze showroomu prodejců. Se svým vozem Rolls-Royce Silver Shadow přijede i herec Pavel Trávníček.

Spodní část bude vyhrazena veteránům a historickým a klasickým vozům, motocyklům a dalším jednostopým vozidlům.

Po celý den bude připraveno občertsvení a bohatý doprovodný program nejen pro návštěvníky a účastníky srazu, ale také pro jejich děti. K poslechu bude hrát kapela THE VILLAINS, připravena bude hlasování o nejhezčí vozy a motocykly srazu a také spanilá jízda po okolí. Pro zájemce bude připravena možnost nechat si umýt vůz suchou cestou.

V rámci srazu proběhnou oslavy místních hasičů SDH Dubeč, kteří slaví výročí 135 let od založení. Hasiči na místě představí svou techniku (moderní i historickou) s možností vyzkoušení a připraví bohatý program pro děti, které se budou moci svézt v hasičském speciálu či budou moci vyzkoušet, jak se pracuje s hasičskými stříkačkami a podobně.

Brány přírodního parku Praha – Dubeč se otevírají v 10:00 hodin. Vstup i vjezd na sraz je dobrovolný.

Další informace včetně kompletního programu a informací pro návštěvníky najdete na internetové adrese: http://sraz.rollsroyceclub.cz