Lexus dal GX zásadní aktualizaci pro rok 2024. Zcela nové SUV má patřičně robustní styl, který vyzařuje robustnost a všestrannost se všemi luxusními doplňky, které byste očekávali za 65 000 dolarů. Ale nový koncept ve spolupráci se značkou luxusních spotřebičů Monogram dokazuje, že do auta můžete přidat téměř cokoliv.

Elektrická trouba v autě? Žádný problém

Lexus vybavil GX 30palcovou elektrickou troubou Monogram pro pečení pizzy, luxusního řemeslného chleba nebo čehokoli jiného, co se vám vejde. Je přístupná přes dělené zadní výklopné dveře. Má také chladicí oddíly pro vaše nápoje ve středové konzole a vzadu a všechny potřebné příbory, hardware a úložný prostor pro vybavení.

V zadních oknech jsou zabudovány vnější úložné boxy s výřezy na láhve vína a bourbonu, otvírák na láhve a sklenice potřebné k baru. GX má také podle Lexusu „první a jediný vyhřívaný lis na led v USA“, který vytváří kulové kostky ledu. Sedí mezi zadními sedadly.

Sedadla a obložení dveřních panelů zdobí dvoubarevná velbloudí kůže s vlastním vzorem, s mosazným a titanovým kovem a akcenty z břidlice Dekton. Kůže také rámuje zadní troubu, boční kóji a zadní úložné přihrádky, které zajišťují slupku pizzy. SUV má na zakázku upravené ráfky a unikátní vnější obložení.

Úplný seznam upgradů zahrnuje:

Monogram 30” inteligentní splachovací krbovou troubu

Monogram vyhřívaný lis na led

Skladování vína a bourbonu

Chladicí přihrádky

Bar na víno a lihoviny