Oblíbené varianty Monte Carlo, které vzdávají hold úspěchům značky Škoda na Rallye Monte Carlo, tradičně vynikají černými designovými prvky a také umělou kůží v dekoru Carbon použitou v interiéru. Virtuální kokpit mini o velikosti 8″ a infotainment Media s 8,25“ displejem jsou součástí standardní výbavy všech modelů.

Vrcholná verze Kamiq Monte Carlo

Škoda Auto nabízí model Kamiq také ve sportovní lifestylové verzi Monte Carlo. Pro toto provedení je typická černě lakovaná střecha s A-sloupky, které doplňuje rámeček masky chladiče, kryty vnějších zpětných zrcátek, boční prahy, střešní ližiny a nápisy taktéž lakované v černé barvě. Tento model má v černém provedení rovněž celý difuzor zadního nárazníku. Na předních blatnících jsou umístěny plakety Monte Carlo.

Standardní výbava zahrnuje Matrix‑LED přední světlomety, LED mlhová světla s funkcí přisvěcování, panoramatickou střechu a zadní boční okna a sklo pátých dveří s vyšším stupněm tónování (Sunset). Standardní 17″ černá leštěná kola Kajam pro Monte Carlo mají černé aerodynamické kryty. Na přání jsou pro tuto vrcholnou variantu k dispozici 18″ černá leštěná kola Ursa.

Charakteristickou řadu Simply Clever prvků značky Škoda doplňují prvky, jako je virtuální pedál, který se ve spojení s elektricky ovládanými pátými dveřmi objevuje v tomto modelu poprvé.