ŠKODA Kamiq je ideální společník do džungle velkoměsta, ale to to městské SUV ve výbavě Scout je ideálním partnerem pro chataře.

ŠKODA Kamiq Scout

Hned na první pohled zaujmou plasty, které lemují blatníky a prahy, čímž částečně chrání nejzranitelnější části karoserie. Velmi slušivým doplňkem je i spoiler na předním nárazníku a difuzor na zadní nárazníku.

Díky zvýšené světlé výšce, robustním prvkům karoserie a velkým kolům o průměru 17“ působí ŠKODA Kamiq Scout mohutnějším dojmem, než ve skutečnosti je a tváří se jako robustní SUV.

Nejen chataři, ale i v městském provozu oceníte velkorysý prostor interiéru. Délka vozu činí 4241 mm, šířka 1793 mm a výška 1553 mm včetně nosičů, které jsou u tohoto vozu standardem.

Bezpečnost zajišťuje standartně devět airbagů a nabízí nejmodernější asistenční systémy, které jsou již standardem této třídy. Přední a zadní světlomety jsou vybaveny LED technologií a pro náročnější jsou připraveny i Bi-LED varianta.

Naše zkušenost s tímto vozem je velmi příznivá. Kamiq nám padl do ruky již od prvních kilometrů a překvapil svojí stabilitou a přesným řízením i při sportovnější jízdě.