• Rozsáhlá standardní výbava zahrnuje Matrix-LED přední světlomety, adaptivní povozek DCC Plus a progresivní řízení
  • Sofistikované designové prvky karoserie v odstínu Dark Chrome a plaketa s nápisem L&K na předních blatnících
  • Specifický design interiéru L&K s kombinací kůže a umělé kůže v černém nebo hnědém provedení

ŠKODA Superb L&K

Vlajková loď portfolia modelů se spalovacími motory Škoda Superb vstupuje do své čtvrté generace a verze L&K je opět vrcholem nabídky. Designové prvky karoserie v odstínu Dark Chrome a specifický design interiéru L&K s kombinací kůže a umělé kůže v černém nebo hnědém provedení dodávají vozu exkluzivní nádech. Ke standardní výbavě patří Matrix-LED přední světlomety, adaptivní podvozek DCC Plus a progresivní řízení. Ergonomická sedadla nabízejí vyhřívání, ventilaci a masážní funkci s deseti vzduchovými vaky pro maximální pohodlí. Vynikající zvuk zajišťuje audiosystém Canton se 14 reproduktory. Superb L&K je k dispozici ve verzi liftback a kombi a lze jej objednat se všemi pohonnými jednotkami.

Dark Chrome dodává vozu punc exkluzivity a nechybí bohatá standardní výbava

Superb L&K se vyznačuje propracovanými designovými prvky karoserie a bohatou standardní výbavou. Tento výbavový stupeň, jehož název připomíná zakladatele společnosti Václava Laurina a Václava Klementa, lze kombinovat s jakoukoli z dostupných pohonných jednotek a vyznačuje se četnými designovými prvky v odstínu Dark Chrome. Patří mezi ně rámeček masky chladiče, lišty na předním nárazníku a zadním difuzoru a nápis Škoda na zádi. Střešní ližiny verze kombi mají exkluzivní eloxovanou stříbrnou povrchovou úpravu. Součástí rozsáhlé standardní výbavy jsou 18″ leštěná antracitová kola z lehké slitiny a plaketa s nápisem L&K na předních blatnících. Do standardu také patří Matrix-LED přední světlomety, Top LED zadní světla a elektricky ovládané páté dveře s virtuálním pedálem. Systém DCC Plus a progresivní řízení umožňují jak sportovní, tak mimořádně komfortní jízdu.

Design interiéru L&K s kombinací kůže a umělé kůže v černém nebo hnědém provedení

Superb L&K nabízí ve standardní výbavě specifický design interiéru s kombinací perforované černé kůže a umělé kůže. Na přání je k dispozici kombinace kůže a umělé kůže v hnědé barvě. Všechny použité kůže jsou vyčiněny ekologickým způsobem. Opěrky hlavy zdobí nápis Laurin & Klement. Ergonomická sedadla jsou vyhřívaná a ventilovaná. Jsou také vybavena pamětí sedadel včetně funkce snadného nasedání a masážní funkcí s deseti pneumaticky ovládanými vzduchovými vaky. Přístrojová deska a výplně dveří jsou vybaveny specifickým dekorativním obložením, které doplňují lišty v odstínu Dark Chrome a ambientní osvětlení. Výplně dveří a kolenní opěrky jsou potaženy umělou kůží v barvě odpovídající barvě čalounění sedadel, stejně jako horní část přístrojové desky s dvojitým prošíváním v šedé nebo hnědé barvě. Standardem je také posuvná zadní středová loketní opěrka a audiosystém Canton se 14 reproduktory.