O víkendu se konala na výstavišti v Lysé nad Labem již 16.výstava automobilů, motocyklů a příslušenství KOLA 2012 & TUNING SHOW společně s výstavou RYCHLÁ KOLA a novinkou CYKLISTIKA 2012.

KOLA 2012

V hlavní hale mohli návštěvníci vidět velkou expozici vozů s okřídleným šípem ve znaku, kterým vévodila novinka letošního roku. Každý z návštěvníků si mohl detailně prohlédnout a osahat nový vůz Škoda Rapid. Tlačenice kolem mladoboleslavské novinky byla opravdu velká a během dne neustále někdo usedal do vozu a vytvářel si svůj názor na poslední přírůstek rodiny Škoda.

Dále si návštěvníci mohli prohlédnout vozy značek Volkswagen, Seat, Ford, Citroen, Renault, Hyundai a další.  Mimo jiné zde byli i prodejci autopříslušenství, kde nás třeba zaujal magnetický trojúhelník. I malí milovníci aut nepřišli zkrátka. Pro ně zde byl stánek našeho největšího prodejce modelů aut, firmy FoxToys.

RYCHLÁ KOLA 2012

Zajímavou byla expozice rychlých kol, kde návštěvníci obdivovali vozy takových značek jako je Ferrari nebo Lamborgini. Mezi vytavenými vozy byly jak formule, okruhová a rally auta nebo rallykrosové speciály. V jiné hale si na své přišli i fanoušci dvou kol, kteří zde mohli spatřit silniční, trialové nebo plochodrážní motocykly.

TUNING SHOW

V lysé se sjeli také letos naposledy tuneři. Ti zde předvedli své miláčky jak ve vnitřní expozici, kde byly vystaveny vozy po celé tři dny. Ve  druhé, venkovní, se v sobotu sjelo na tři desítky vozů, a rozdaly se poslední letošní pohárky. O těch rozhodovali diváci, kteří přijeli do Lysé nad Labem na KOLA 2012 & TUNING SHOW. Více Vám napoví naše fotogalerie.

Velká fotogalerie KOLA 2012 & TUNING SHOW