Dovolujeme si Vás upozornit na několik novinek v sekci Millers Oils Gear, kde kromě populárních retro triček Millers Oils Brighouse a silikonových náramků Millers Oils NANODRIVE nyní nově naleznete také fleecové mikiny a pletené zimní čepice Millers Oils.

Millers Oils

Anglická společnost Millers Oils byla založena v roce 1887 Johnem Watsonem Millerem a od té doby společnost prokazuje talent pro inovativní řešení a prvenství v oboru. V současné době významně rozvíjí své aktivity v oblasti technologií s ultra- nízkým třením, kde se stává světovým lídrem. V lednu 2013 Millers Oils představili v řadě Nanodrive Energy Efficient motorové a převodové oleje s nanočásticemi určené pro civilní osobní a lehké dodávkové automobily.

Oblečení a doplňky Millers Oils

V sekci Millers Oils Gear naleznete hned několik novinek. Sortiment populárních retro triček Millers Oils Brighouse a silikonových náramků Millers Oils NANODRIVE. Nyní nově naleznete také kvalitní celopropínací fleecové mikiny v černé barvě s decentním logem Millers Oils na přední i zadní straně. Před blížící se zimou vás ochrání i stylové pletené zimní čepice Millers Oils.

Nedávno byly do nabídky zařadili také plechové retro cedule v rozměrech 30 x 40 cm, vybírat můžete ze dvou designů vycházejících z historie britské rodinné společnosti Millers Oils.

Členové a uživatelé SKODAHOME.cz obdrží při objednávce z www.millersoils.cz slevu 10% na veškeré objednané zboží.

Související článek : Oleje, maziva a aditiva Millers Oils