Kniha o Škodě Roomsteru, který je i pro samotnou firmu Škoda přelomový model, přiblíží čtenáři řadu jeho osobitých technických řešení a zajímavostí.

Škoda Roomster

První MPV ŠKODA je unikátní svým spojením dvou prostorových konceptů v jeden celek. Vpředu dynamický “driving space”, vzadu komfortní “living space”. Zadní sedadla se systémem VarioFlex zajišťují vynikající výhled i skvělou variabilitu: lze je samostatně posouvat, sklápět nebo zcela vyjmout. Nabídku řady Roomster oživuje designové provedení Scout.

Základní informace o automobilu Škoda Roomster

Dobře informovaný majitel vozu může daleko lépe využít všechny možnosti a funkce svého vozu, což přispívá k lepšímu komfortu a bezpečnosti jízdy, ale i k hospodárnosti provozu a delší životnosti vozidla. Kniha o Škodě Roomsteru, který je i pro samotnou firmu Škoda přelomový model, přiblíží čtenáři řadu jeho osobitých technických řešení a zajímavostí.

Schwarz Jiří

Autor vložil do knihy co nejvíce obrazového materiálu, který mnohdy daleko lépe přiblíží konstrukční řešení a funkci, než podrobný slovní popis. V publikaci, čtenář získá informace o 3benzinových a 3naftových motorech, vybavených pětistupňovou, plně synchronizovanou převodovkou, benzinový 1.6 pak i s automatem Tiptronic a o veškerých výbavách i doplňcích.

Prolistuj tuto knihu