ŠKODA Rapid byla v Indii zvolena „rodinným autem roku“. Renomovaná cena indického motoristického časopisu „Top Gear India“, kterou udělují profesionální řidiči a novináři.

Rodinné auto roku

ŠKODA Rapid byla v Indii zvolena „rodinným autem roku“. Ocenění získala nová kompaktní limuzína od renomovaného indického motoristického časopisu „Top Gear India“.Rapid je celosvětově šestou modelovou řadou české automobilky a v Indii jím značka ŠKODA vstupuje do největšího segmentu automobilového trhu. Vůz vyráběný v závodě v Pune mimořádnou měrou zohledňuje přání indických zákazníků a dále posílí pozici značky ŠKODA v této zemi.

Vůz byl vyvinut podle přání indických zákazníků

„Velice nás těší, že Rapid jen několik dní po oficiálním zahájení prodeje získal toto renomované ocenění“, říká předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland. „V příštím roce chceme na celém světě výrazně přidat. Indický trh přitom hraje klíčovou roli. S modelem Rapid je značka ŠKODA nyní zastoupena v největším segmentu indického automobilového trhu. Ocenění modelu Rapid jako rodinného automobilu roku v Indii dokazuje, že jsme na správné cestě.“

„Top Gear India“

Rapid je vůz, který se vyrábí v Indii a pro Indii. Top Gear přesvědčila celková koncepce vozu, která nabízí velkorysou nabídku prostoru, působivý design, dobrou bezpečnostní výbavu a moderní techniku. „Rapid je automobil pro celou rodinu a všestranné využití, prostě pravá ŠKODA“, zdůraznil Winfried Vahland.

Indie je klíčovou součástí Růstové strategie ŠKODA 2018

Pro plánovaný růst v Indii má ŠKODA vynikající výchozí pozici. Značka je v zemi aktivní od roku 2001 a letošním roce zřejmě poprvé prodá více než 20.000 vozů. V posledních deseti letech bylo v Indii celkem prodáno 121.000 vozů značky ŠKODA.

Fotogalerie Škoda Rapid – India