Pokud jste vlastníkem auta s dieslovým motorem, pak téměř jistě používáte filtr pevných částic – tzv. DPF.

DPF se po určitém čase začne ucpávat, zatěžuje automobil a snižuje jeho výkon. V momentě, kdy elektronika auta zaznamená ucpaný filtr, vyvolává proces jeho regenerace. Znamená to, že dojde ke shoření usazených nečistot, filtr by měl obnovit svou funkci a začít fungovat „načisto“ od začátku.

Jenže… Háček je v tom, že optimální podmínky pro vyčištění a regeneraci filtru jen stěží v běžném provozu splníte. Proto se filtr časem ucpává rychleji, jeho regenerace je horší a horší, až nakonec DPF přestane sloužit úplně. Auto se pak začne chovat nestandardně, elektronika přepíná do nouzového režimu, nastávají problémy, které mohou v konečném důsledku stát majitele mnoho starostí a peněz. S ucpaným filtrem je výkon motoru nižší, naopak spotřeba paliva vyšší a výměna filtru za nový stojí u některých modelů aut až 50 tisíc!

Snadné, rychlé a konečné řešení s filtry DPF!

Existuje řešení: Odstranění DPF. Deaktivace filtru pevných částic je mnohem levnější než jeho servis, provoz či výměna za nový. Jakmile se zbavíte DPF, jenom tím získáte. Auto jede lépe při nižší spotřebě, výfukovému systému prodloužíte životnost, ušetříte za provoz filtru a jeho servis a navíc se zbavíte mnoha zbytečných starostí!

Již od roku 2008 se OdstraneniDPF.cz zabývá problematikou filtrů DPF. Jejich originální technologie, prověřené diagnostické nástroje a zkušenosti patří k těm nejlepším nejen u nás, ale i v celé Evropě. Proto si mohou dovolit celý proces zrychlit při zachování nejvyšší kvality vykonané práce. Na provedené odstranění DPF poskytují standardně záruku 24 měsíců.

Demontáž filtru pevných částic představuje značnou úlevu pro vaši peněženku i automobil. Za necelých 7 tisíc korun se zbavíte problémů s DPF navždy! V porovnání s částkami za servis nebo výměnu za nový filtr, je tato investice mnohonásobně menší!

Jak probíhá odstranění DPF?

Servis přijme automobil, provede diagnostiku filtru. Poté fyzicky vyjme DPF, provede úpravu software elektroniky a nakonec vše poctivě prověří a kontroluje. Ještě týž den je auto majiteli k dispozici.

POZOR: Někdy se také může stát, že automobil vykazuje znaky ucpaného nebo poškozeného filtru DPF, ale problém může být přitom jinde. Zkušení odborníci servisu disponují špičkovými diagnostickými nástroji, které spolehlivě odhalí příčinu a umožní stanovit optimální řešení problému.

Podívejte se na další zajímavé informace, čísla a fakta o filtrech pevných částic přímo na webu OdstraneniDPF.cz a nechte si filtr odstranit profesionály bez čekání, levně a se zárukou!